Hakkımızda

Stüdyomuzda, pilates dersleri verilmektedir. Derslerimizin zamanlamaları kişiye özel olarak ayarlanmaktadır. Sarıyer Hacıosman'da yer alan stüdyomuzda;  uzman eğitmenlerimizden, ihtiyaçlarınıza göre planlanan programlarla ders alabilirsiniz.

Pilates dersleri;

Aletli plates; özel, düet

Mat plates; özel, düet, trio

yapılmaktadır.

Stüdyomuzda; esneklik, güç, denge, zayıflama, incelme, vücut şekillendirme, duruş düzeltme ve bedensel rahatsızlıkları azaltmak ve yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla, destekleyici  olarak Pilates derslerine katılabilirsiniz.  

Egzersiz yapmak önemlidir ancak kendinize uygun egzersizi doğru bir şekilde yapmak yaşam kaliteniz için daha kısa sürede daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

AZRA HATUN KESEN KİMDİR?

STUDIO PILATES AZRA kurucusu ve sahibi Azra Hatun Kesen, 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversite’sinden mezun oldu. 2003 yılında yurt dışına yerleşme kararı aldı. 6 yıl sonra 2009 yılında Türkiye’ye dönmeden önce hayatının bir yerinde bilinçli bir şekilde spor yapma isteği arayışında iken pilates ile tanıştı. 2009 yılı sonunda Türkiye’ye döndüğünde Balanced Bady eğitimleri aldı. 2010 yılı itibariyle pilates camiasında yer aldı. 2010 - 2017 ye kadar tam zamanlı pilates dersleri verdi. 2017 Aralık ayında kendi stüdyosunu kurma kararı aldı. 2018 Ocak ayı itibariyle kendi stüdyosunda özel dersler vermektedir.

Pilatesi yaşam felsefesi haline getiren Azra Hatun Kesen,

‘Pilates, vücut farkındalığı oluşturup kendimizi tanımaya yardımcıdır. Daha sağlıklı ve fit bir vücut için; egzersizleri düzenli şekilde uygulamak disiplin işidir.’  diyor ve çevresindekilere pilates öğretmek için çalışıyor.

BELGELER

Balanced Body University MAT MODUL 1

Balanced Body University REFORMER MODUL 1

Balanced Body University MAT MODUL 2

Balanced Body University REFORMER MODUL 2

Balanced Body University REFORMER 3

Balanced Body University TRAPEZ/CADILLAC

Balanced Body University CHAIR

Balanced Body University BARREL

Balanced Body University ANATOMY IN THREE DIMENSIONS(TM)

Certification Of Completion PREGNANCY PILATES

T.C.F Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Belgesi

WORKSHOP

Body Arts Pilates PİLATES ANATOMİ WORKSHOP

Seratonin Akademi OMURGA FONKSİYONEL ANATOMİSİ VE HASTALIKLAR

Seam Academy Workshop Attendance PRENATAL - POSTNATAL PILATES

Baps Academy Plates POSTÜR BOZUKLUKLARI, BEL BOYUN PROBLEMLERİ, SOFT, BALL, THERA BAND, FOAM ROLLER

T.C.F Gelişim Semineri